Kelly Kettle Co.

Siedziba firmy Kelly Kettle znajduje się w zachodniej części Irlandii, tam gdzie produkty Kelly Kettle były przez pokolenia niezbędnym elementem ekwipunku wędkarzy i przewodników wędkarskich.

Bracia Patrick i Seamus Kelly’owie, aktualnie dyrektorzy firmy, są bardzo dumni z bycia czwartym pokoleniem Kelly Kettle, które wiąże się z tą znaną marką sprzętu kempingowego. Tak samo, jak reszta rodziny, bracia bardzo lubią turyzm i są znakomitymi wędkarzami. Zarówno Patrick , jak i Seamus ( wraz z ich ojcem Padraic’iem i dziadkiem Jim’em) niejednokrotnie brali udział w zawodach organizowanych przez międzynarodowe irlandzkie stowarzyszenie wędkarzy oraz są dobrze znani w zawodach na konkurencyjnym torze wędkarzy w Irlandii i Wielkiej Brytanii.

Urodzeni i wychowani na brzegach jeziora Lough Conn w hrabstwie Mayo, Patrick i Seamus szybko rozwinęli miłość do wędkowania i biwakowania. W latach szkolnych bracia spędzali każdy weekend i wakacje, łowiąc ryby i działając jako przewodnicy po jeziorze Lough Conn oraz innych wodach zachodniej Irlandii. Czajnik Kelly Kettle był obowiązkowym kempingowym sprzętem na każdym z tych wypadów, bez wyjątku!

Patrick i Seamus są absolwentami absolwentami University College Galway w Irlandii. Przed przyjęciem sterów w Kelly Kettle w 2005 roku, bracia zakończyli karierę jako menedżerowie w Międzynarodowym Banku Marketingu i Handlu.
Dzięki ich doświadczeniu i entuzjazmowi zdobytym podczas prowadzenia biznesu oraz dzięki ich wysiłkom i determinacji, popularność Kelly Kettle nadal rosła z każdym rokiem. Czajniki, które były sekretną bronią irlandzkich wędkarzy stały się znane na całym świecie i obecnie są używane w różnych dziedzinach turyzmu: biwakowaniu, na spływach kajakowych, rodzinnych piknikach, pieszych wędrówkach w górach , a nawet stały się niezbędnym elementem wyposażenia dla dużej ilości ludzi w stanach nagłej potrzeby, takich jak przerwy w dostarczaniu prądu, albo jako element surwiwalowy.

Jesteśmy małym rodzinnym biznesem i dlatego stawiamy potrzeby naszych klientów ponad wszystko. Zawsze szukamy lepszych rozwiązań dla naszych użytkowników. Czajniki ze stali nierdzewnej są wynikiem takich starań. Ostatnio wprowadziliśmy gwizdki do naszych czajników, a następne nowe produkty będą wprowadzone w 2018-2019 latach.

Directors Seamus and Patrick Kelly

Nasze motto „Wszytko jest możliwe…. Niemożliwe po prostu zabiera troszeczkę więcej czasu”.